Skład Komisji Klasyfikacji i Ewidencji

Feliks Nowaczyk - przewodniczący

Kategorie okręgowe nadane w 2015 roku

 

Lp. ID_CR. Nazwisko Imię Kategoria
374 66475 NAWROWSKI Artur IV
373 59796 KĄTNY Tymoteusz IV
372 61696 WOŹNIAK Paulina III
371 56272 ŁĄKOWSKI Krzysztof III
370 55227 GRYNIA Leszek III
369 66302 ŚWIĄTEK Michał III
368 64430 KIELAN Tomasz IV
367 65598 WOJTAS Helena V
366 65344 PRAWUCKA Zosia IV
365 43838 KALINOWSKI Mateusz IV
364 57262 ROSENFELD Noe II
363 61081 ADAMASZEK Mariusz II
362 66814
TROCZYŃSKI Paweł
361 66812 KINAS Jan V
360 66811 SZWAŁEK Helena V
359 66810 URBANIAK Włodzimierz V
358 65679 DIXA Agnieszka IV
357 65685 CHLASTA Joanna V
356 65684 GIERNALCZYK Natalia IV
355 55773 KASPRZAK Antoni IV
354 61328 KOŁO Filip IV
353 58661 Kapustka Oskar IV
352 58655 STANEK Daniel IV
351 65548 MOŻDŻANOWSKI Filip III
350  54224 ŁEPSKI Maksymilian II
349 66025 FILAR Zofia V
348 66013 WOŹNY Adam V
347 55501 WIECZOREK Julia III
346 54224 ŁEPSKI Maksymilian II
345 53011 STACHECKI Mikołaj II
344 65999 SZCZĘSNY Igor IV
343 52936 PIECZEWSKA Jadwiga II
342 65886 KRUGIOŁKA Sebastian V
341 64043 RATAJCZAK Michalina V
340 63693 WOŹNIAK Lidia V
339 64223 APOLINARSKI Radosław V
338 64320 BAJON Aleksander V
337 58263 GAUR Kacper V
336 63690 GROCHOWA Aleksandra IV
335 60631 CERAJEWSKA Agata IV
334 62457 JANKOWSKA Maja IV
333 60632 GĄDA Adam IV
332 60633 GRYCZ Maksymilian IV
331 62059 WOJTYNA Piotr IV
330 60191 RATAJCZAK Magdalena III
329 53006 KUCZYŃSKI Jakub III
328 63888 KLUJ Jonasz III
327 65670 BASZCZYŃSKI Kacper V
326 64017 URBANIAK Dominik IV
325 50185 ŻYCHLEWICZ Tadeusz IV
324 65862 BARANOWSKI Adam V
323 58590 MIRSKI Andrzej II
322 65619 ANCZARSKI Wiktor V
321 55108 LESIEŃ Tymoteusz II
320 65548 MOŻDŻANOWSKI Filip IV
319 65549 KOŹMIŃSKI Antonina III
318 57455 SKURNIAK Julia III
317 64249 KLIMKOWSKI Jan III
316 65344 PRAWUCKA Zosia V
315 61695 KROLL Jan V

314

65599 NOWAK Aleksander V
313 65082 KUHN Konstancja IV
312 52418 HENDRA Filip IV
311 57637 CZYŻEWSKI Leon IV
310 65672 BOGACZ Hanna V
309 65682 MATUSZEWSKA Katarzyna V
308 65678 ADAMEK Marcin IV
307 65684 GIERNALCZYK Natalia V
306 65622 KWAŚNY Oskar V
305 65620 KRUSZONA Radosław V
304 65618 MOLIŃSKI Dominik V
303 58028 KĄTNY Samuel III
302 52860 MIRANOWSKA Anna II
301 65564 TABOREK Dominika IV
300 61837 STELMACHOWICZ Michał V
299 58976 MIERZYŃSKI Olaf III
298 64816 GOŁEK Tytus III
297 38476 NAWORSKI Adam II
296 63617 FILIPIAK Paweł III
295 53463 MAĆKOWIAK Bogusz II
294 63884 KAŹMIERCZAK Marek IV
293 65548 MOŻDŻANOWSKI Filip V
292 46303 TARCZYŃSKI Wojciech III
291 42728 WAWRZYNIAK Karol II
290 28440 KAŁUŻNY Stanisław II
289 24090 SZYMENDERSKI Michał II
288 45116 SZAFRAŃSKI Maciej II
287 57713 Krupiński Ryszard II
296 52804 KLEIN Marcel III
285 64521 SZCZEPANIAK Jakub III
284 46388 TAJCHERT Oskar II
283 52805 KRAWCZYK Igor IV
282 58663 Górski Mateusz IV
281 26417 CHOREMSKI Sławomir II
280 16365 JABŁOŃSKI Grzegorz II
279 59363 KOLENDO Tymon V
278 63308 MARCINIAK Kacper IV
277 53446 DOPIERAŁA Adam III
276 50221 CIESIELSKI Marceli II
275 65332 CISZEWICZ Cyprian V
274 28823 Drzewiecki Zbiegniew IV
273 28828 WILCZYŃSKI Dariusz IV
272 16894 OSADA Szymon III
271 64427 BANAŚ Bartosz III
270 63853 JĘCZMIONKA Weronika V
269 53982 FIGAS Adam IV
268 58029 BUDA Tomasz IV
267 50339 GAMALCZYK Michał IV
266 61031 GIERCZAK Grzegorz V
265 65316 KURZAWIŃSKA Paula IV
264 39115 GRABSZTUNOWICZ Agnieszka II
263 44189 ŁAPOT Arkadiusz II
262 64217 ZIÓŁKOWSKI Konrad IV
261 49066 MIELOCH Przemysław III
260 52937 SZUKOWSKI Paweł III
259 41121 LORENZ Rafał II
258 61743 BORKOWSKI Stanisław IV
257 64711 WLEKLIK Mateusz III
256 46617 ŁAŹNIEWSKI Marcin III
255 59165 CICHOŃ Ludwik III
254 43677 ROSIŃSKI Filip II
253 61029 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria IV
252 38662 NAWORSKA Agata III
251 56093 KIERSKA Pola III
250 50656 MIELOCH Martyna III
249 52522 NIEMIER Martyna III
248 64752 HAŁAS Anna IV
247 56582 SOLAREK Zuzanna III
246 60193 ZIELINOWSKA Gabriela III
245 64801 GARWACKI Kornel IV
244 64519 SZWEDT Leon IV
243 64816 GOŁEK Tytus IV
242 63886 JANOWSKI Kamil IV
241 64803 JUREWICZ Jonasz IV
240 63802 LAMEK Dawid IV
239 58899 RATAJCZAK Marcin III
238 65082 KUHN Konstancja V
237 65014 PYRZYŃSKI Ignacy IV
236 64858 GUSTOWSKI Przemysław IV
235 64816 GOŁEK Tytus V
234 64815 ŁUKASZEWSKA Paulina V
233 64814 NOWICKA Lena IV
232 64813 SZYMAŃSKI Michał V
231 64803 JUREWICZ Jonasz V
230 64802 GORZEŃ Norbert IV
229 64801 GARWACKI Kornel V
228 64800 FRANC Wojciech V
227 64765 BOREK Jan V
226 64764 KULA Kacper V
225 64763 WLAŹLAK Bartosz V
224 64762 SAŁACH Tomasz V
223 64752 HAŁAS Anna V
222 64714 PIECHOCKI Łukasz V
221 58445 ROSZKIEWICZ Zofia II
220 64713 PRZYBYŁO Tobiasz V
219 64712 KRZESZEWSKI Miłosz IV
218 64711 WLEKLIK Mateusz IV
217 64710 WĘCŁAWIAK Vanessa V
216 64636 NOWAK Adam IV
215 30482 BUTYROWSKI Marcel  II+
214 62348 BURY Amelia IV
213 62347 BURY Wiktor IV
212 61736 FRANEK Diana III
211 59336 PODĘBSKI Bartosz III
210 60148 TĘGOS Kacper IV
209 58531 BARTCZAK Oliver IV
208 64638 SKRZYPIŃSKI Jan IV
207 64249 KLIMKOWSKI Jan IV
206 58496 POPIELIŃSKA Aleksandra V
205 58768 HELGIZER Eliza IV
204 64637 KRAJEWSKA Sonia IV
203 64636 NOWAK Adam V
202 63690 GROCHOWA Aleksandra V
201 63876 ZAJĄC Oliwia V
200 64038 PASZKOWIAK Maja V
199 64226 KIELO Zuzanna V
198 64042 KUBECZKO Filip V
197 62059 WOJTYNA Piotr V
196 62060 ZALISZ Radosław V
195 62061 SKORUPIŃSKI Emil V
194 63872 KUBECZKO Dominik V
193 64044 FURMAN Wiktor V
192 60635 MARCINIAK Roksana IV
191 61240 HYŻYK Patrycja IV
190 63691 MIERZYŃSKA Blanka IV
189 64034 KRUCZYŃSKA Marta IV
188 64222 APOLINARSKA Martyna IV
187 62461 FRANEK Malwina IV
186 62459 MATYJASZCZYK Marta IV
185 60194 ZIELINOWSKI Filip IV
184 58265 NOWAK Eryk IV
183 58261 BIEGAŃSKI Szymon IV
182 46044 KAMIŃSKI Kacper IV
181 62459 MATYJASZCZYK Marta V
180 58266 GALIK Aleksandra III
179 54828 BIEGAŃSKI Mikołaj III
178 24962 KĘDZIERSKI Marcin II
177 58877 PĄCZEK Zuzanna IV
176 62610 CICHOŃ Jadwiga IV
175 64514 CEMBROWICZ Elżbieta V
174 64513 TOMASZEWSKA Anetta V
173 64512 KONIECZKA Katarzyna V
172 57877 ŚLUSARSKI Nikolas IV
171 61832 ŁACHACZ Witold IV
170 61830 STOLARSKA Weronika IV
181 58402 LISIECKA Wanesa IV
182 58750 ŻELICHOWSKA Oliwia IV
183 57870 ŚWIDERSKA Jagoda V
184 61831 ŁACHACZ Tymoteusz IV
185 61836 NAWORSKA Oliwia IV
186 59603 KOZŁOWSKI Maciej IV
187 64515 OWCZARZAK Renata V
188 64521 SZCZEPANIAK Jakub IV
189 64520 WOŹNIAK Wiktor IV
188 64519 SZWEDT Leon V
187 64508 OSIEWAŁA Mariusz V
186 64509 GRACZYK Grzegorz V
185 30308 PARUSZKIEWICZ Piotr V
184 58494 KARPIŃSKI Dawid IV
183 58755 SAJNIAK Bartek IV
182 51871 SZASZKOWSKI Kacper IV
181 51593 RYBACKA Iwona III
180 51813 KONIECZNA Julia II
179 59326 TOMCZYK Zuzanna V
178 64426 JABŁOŃSKI Adrian V
177 64427 BANAŚ Bartosz IV
176 64017 URBANIAK Dominik V
175 64019 MARCINKOWSKI Patryk V
174 55773 KASPRZAK Antoni V
173 55772 MATUSZEWSKA Helena V
172 61326 MAJCHRZAK Norbert IV
171 58597 KOWALSKI Kamil IV
170 56267 URBANEK Izabela IV
169 64217 ZIÓŁKOWSKI Konrad V
168 62810 SOCHA Artur V
167 63804 IBRON Karol V
166 52936 PIECZEWSKA Jadwiga III
165 64127 DUDZIŃSKA Kinga III
164 58891 JEZIERSKA Magdalena III
163 58890 MRUK Krzysztof IV
162 62809 ŁAKOMY Bartosz V
161 53068 KOWALEWSKA Patrycja II
160 64128 CIELMA Bartosz V
159 63306 ŻARCZYŃSKI Damian IV
158 55105 BAJON Magdalena IV
157 63892 POLUS Gabriela IV
156 60191 RATAJCZAK Magdalena IV
155 60193 ZIELINOWSKA Gabriela IV
154 63893 OLEJNICZAK Klaudia IV
153 61855 PIEKARSKI Patryk V
152 63797 SUCHORA Cezary V
151 58264 SIELĄGOWSKI Marcin V
150 43824 GODYLA Kacper III
149 44183 WARZĄCHOWSKI Piotr III
148 63895 RUCIOCH Błażej V
147 57449 FLORCZYK Ksawery V
146 63891 MIERZYŃSKI Igor IV
145 57445 ŻYTO Karol IV
144 60190 GRZEŚKOWIAK Kacper IV
143 63897 UTRATA Maksymilian IV
142 60083 BENDKA Dominik IV
141 56276 MICHNO Mateusz III
140 50180 JĘDRZEJEWSKA Zuzanna II
139 64081 CALIŃSKI Bruno V
138 64079 WIŚNIEWSKI Filip V
137 64080 GAŁKA Maksymin IV
136 60821 NOWICKA Zofia IV
135 60316 CIEŚLAK Emilia III
134 58702 KOWALSKI Filip IV
133 52793 GLIŃSKI Marceli IV
132 58026 KRAWCZYK Mateusz IV
131 52963 BURZYŃSKI Kacper III
130 63852 BANASZAK Szymon V
129 63848 SUMERA Patryk V
128 59796 KĄTNY Tymoteusz V
127 58479 SIEMIENIAK Dominik IV
126 61327 GLAPA Adam IV
125 52688 KAŹMIERSKA Martyna III
124 63896 RZĄD Juliusz V
123 63894 RUCIOCH Miłosz V
122 63892 POLUS Gabriela V
121 63891 MIERZYŃSKI Igor V
120 63890 KRYŚ Patryk V
119 63889 KRYSTEK Bartosz IV
118 63888 KLUJ Jonasz IV
117 63886 JANOWSKI Kamil V
116 63885 GAJDECKA Natalia V
115 63884 KAŹMIERCZAK Marek V
114 63802 LAMEK Dawid V
113 63795 NIEKRAŚ Ireneusz V
112 63616 SIMON Tymoteusz IV
111 61600 SKIBA Eugeniusz IV
110 38289 KULUS Bogusz IV
109 28446 KRYCH Dominik III
108 57713 Krupiński Ryszard III
107 43128 ŻURAWSKI Mateusz II
106 62656 ŁAŹNIEWSKA Zofia III
105 63097 GŁĄBIAK Adam V
104 61843 KONIECZKA Szymon V
103 61832 ŁACHACZ Witold V
102 56268 URBANEK Anna IV
101 44187 RYBACKI Mateusz IV
100 31248 FABISZAK Oliwia III
99 30322 KOWALSKA Julia III
98 56273 RADOCH Filip III
97 50338 GAMALCZYK Maciej III
96 58533 KONIECZKA Konrad III
95 44794 POREMSKI Mikołaj II
94 58658 Nadolny Amadeusz V
93 61696 WOŹNIAK Paulina IV
92 52401 ZARZYCKA Hanna IV
91 60820 NOWICKA Joanna III
90 31121 LEOPOLD Maks II
89 62901 NAJMOWICZ Hubert V
88 52416 GESKI Maximilian II
87 59878 PIOTROWSKI Alex IV
86 53017 KULTYS Gabriela II
85 56043 BARWIŃSKA Ewa II
84 56347 MENDZELEWSKI Wojciech IV
83 16465 KOSECKI Krystian II
82 40376 KORZYSTKA Wiktor III
81 54354 WOJDAK Karol II
80 42246 KRASIŃSKI Damian II
79 45931 KRASIŃSKI Kamil II
78 30431 STOLARSKI Denis III
77 61834 KRASNODĘBSKA Hanna V
76 58756 KOŁODZIEJCZAK Damian V
75 58404 GRALAK Natalia IV
74 62601 JANKOWSKA Lena IV
73 58969 KUCZYŃSKA Zuzanna III
72 58973 NOWAK Roksana II
71 60193 ZIELINOWSKA Gabriela V
70 62458 PRZEZBÓR Julia V
69 61240 HYŻYK Patrycja V
68 60635 MARCINIAK Roksana V
67 60631 CERAJEWSKA Agata V
66 60633 GRYCZ Maksymilian V
65 62460 KOSTRZEWA Karol V
64 62058 PAWELEC Szymon V
63 60632 GĄDA Adam V
62 58266 GALIK Aleksandra IV
61 61239 NOWACZYK Agnieszka IV
60 61238 SZYMANOWSKA Oliwia IV
59 60634 JANISZEWSKA Alicja IV
58 57610 MICHALEWICZ Sebastian IV
57 62348 BURY Amelia V
56 62347 BURY Wiktor V
55 61029 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria V
54 59333 JANIAK Wiktoria V
53 60765 WASIAK Jakub V
52 55774 HOFMAN Amelia IV
51 62095 TWARDY Adam IV
50 62094 KRZESZKIEWICZ Lech IV
49 62093 KRUSZKA Marek IV
48 62092 KOŹLECKI Bronisław IV
47 62052 JAKUBOWSKA Katarzyna II
46 61937 LENICKI Antoni IV
45 61081 ADAMASZEK Mariusz III
44 61080 BOJANOWSKI Marcin III
43 61859 OSIECKI Błażej V
42 58657 NADOLNY Konrad V
41 61813 TOMOWIAK Dominik V
40 61736 FRANEK Diana IV
39 61325 STRZELEWICZ Szymon IV
38 40199 MARKIEWICZ Krzysztof II
37 52689 GOLIŃSKI Kacper II
36 61747 PRZEDWOJSKI Karol V
35 51598 Grześ Karol V
34 61742 BORKOWSKI Marcin IV
33 61743 BORKOWSKI Stanisław V
32 58028 KĄTNY Samuel IV
31 61697 KIEŁPIŃSKI Leszek IV
30 61080 BOJANOWSKI Marcin IV
29 61081 ADAMASZEK Mariusz IV
Lp. ID_CR. Nazwisko Imię Kategoria
1 66025 FILAR Zofia V
2 66013 WOŹNY Adam V
3 55501 WIECZOREK Julia III
4 54224 ŁEPSKI Maksymilian II
5 53011 STACHECKI Mikołaj II
6 65999 SZCZĘSNY Igor IV
7 52936 PIECZEWSKA Jadwiga II
8 65886 KRUGIOŁKA Sebastian V
9 64043 RATAJCZAK Michalina V
10 63693 WOŹNIAK Lidia V
11 64223 APOLINARSKI Radosław V
12 64320 BAJON Aleksander V
13 58263 GAUR Kacper V
14 63690 GROCHOWA Aleksandra IV
15 60631 CERAJEWSKA Agata IV
16 62457 JANKOWSKA Maja IV
17 60632 GĄDA Adam IV
18 60633 GRYCZ Maksymilian IV
19 62059 WOJTYNA Piotr IV
20 60191 RATAJCZAK Magdalena III
21 53006 KUCZYŃSKI Jakub III
22 63888 KLUJ Jonasz III
23 65670 BASZCZYŃSKI Kacper V
24 64017 URBANIAK Dominik IV
25 50185 ŻYCHLEWICZ Tadeusz IV
26 65862 BARANOWSKI Adam V
27 58590 MIRSKI Andrzej II
28 65619 ANCZARSKI Wiktor V
29 55108 LESIEŃ Tymoteusz II
30 65548 MOŻDŻANOWSKI Filip IV
31 65549 KOŹMIŃSKI Antonina III
32 57455 SKURNIAK Julia III
33 64249 KLIMKOWSKI Jan III
34 65344 PRAWUCKA Zosia V
35 61695 KROLL Jan V
36 65599 NOWAK Aleksander V
37 65082 KUHN Konstancja IV
38 52418 HENDRA Filip IV
39 57637 CZYŻEWSKI Leon IV
40 65672 BOGACZ Hanna V
41 65682 MATUSZEWSKA Katarzyna V
42 65678 ADAMEK Marcin IV
43 65684 GIERNALCZYK Natalia V
44 65622 KWAŚNY Oskar V
45 65620 KRUSZONA Radosław V
46 65618 MOLIŃSKI Dominik V
47 58028 KĄTNY Samuel III
48 52860 MIRANOWSKA Anna II
49 65564 TABOREK Dominika IV
50 61837 STELMACHOWICZ Michał V
51 58976 MIERZYŃSKI Olaf III
52 64816 GOŁEK Tytus III
53 38476 NAWORSKI Adam II
54 63617 FILIPIAK Paweł III
55 53463 MAĆKOWIAK Bogusz II
56 63884 KAŹMIERCZAK Marek IV
57 65548 MOŻDŻANOWSKI Filip V
58 46303 TARCZYŃSKI Wojciech III
59 42728 WAWRZYNIAK Karol II
60 28440 KAŁUŻNY Stanisław II
61 24090 SZYMENDERSKI Michał II
62 45116 SZAFRAŃSKI Maciej II
63 57713 Krupiński Ryszard II
64 52804 KLEIN Marcel III
65 64521 SZCZEPANIAK Jakub III
66 46388 TAJCHERT Oskar II
67 52805 KRAWCZYK Igor IV
68 58663 Górski Mateusz IV
69 26417 CHOREMSKI Sławomir II
70 16365 JABŁOŃSKI Grzegorz II
71 59363 KOLENDO Tymon V
72 63308 MARCINIAK Kacper IV
73 53446 DOPIERAŁA Adam III
74 50221 CIESIELSKI Marceli II
75 65332 CISZEWICZ Cyprian V
76 28823 Drzewiecki Zbiegniew IV
77 28828 WILCZYŃSKI Dariusz IV
78 16894 OSADA Szymon III
79 64427 BANAŚ Bartosz III
80 63853 JĘCZMIONKA Weronika V
81 53982 FIGAS Adam IV
82 58029 BUDA Tomasz IV
83 50339 GAMALCZYK Michał IV
84 61031 GIERCZAK Grzegorz V
85 65316 KURZAWIŃSKA Paula IV
86 39115 GRABSZTUNOWICZ Agnieszka II
87 44189 ŁAPOT Arkadiusz II
88 64217 ZIÓŁKOWSKI Konrad IV
89 49066 MIELOCH Przemysław III
90 52937 SZUKOWSKI Paweł III
91 41121 LORENZ Rafał II
92 61743 BORKOWSKI Stanisław IV
93 64711 WLEKLIK Mateusz III
94 46617 ŁAŹNIEWSKI Marcin III
95 59165 CICHOŃ Ludwik III
96 43677 ROSIŃSKI Filip II
97 61029 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria IV
98 38662 NAWORSKA Agata III
99 56093 KIERSKA Pola III
100 50656 MIELOCH Martyna III
101 52522 NIEMIER Martyna III
102 64752 HAŁAS Anna IV
103 56582 SOLAREK Zuzanna III
104 60193 ZIELINOWSKA Gabriela III
105 64801 GARWACKI Kornel IV
106 64519 SZWEDT Leon IV
107 64816 GOŁEK Tytus IV
108 63886 JANOWSKI Kamil IV
109 64803 JUREWICZ Jonasz IV
110 63802 LAMEK Dawid IV
111 58899 RATAJCZAK Marcin III
112 65082 KUHN Konstancja V
113 65014 PYRZYŃSKI Ignacy IV
114 64858 GUSTOWSKI Przemysław IV
115 64816 GOŁEK Tytus V
116 64815 ŁUKASZEWSKA Paulina V
117 64814 NOWICKA Lena IV
118 64813 SZYMAŃSKI Michał V
119 64803 JUREWICZ Jonasz V
120 64802 GORZEŃ Norbert IV
121 64801 GARWACKI Kornel V
122 64800 FRANC Wojciech V
123 64765 BOREK Jan V
124 64764 KULA Kacper V
125 64763 WLAŹLAK Bartosz V
126 64762 SAŁACH Tomasz V
127 64752 HAŁAS Anna V
128 64714 PIECHOCKI Łukasz V
129 58445 ROSZKIEWICZ Zofia II
130 64713 PRZYBYŁO Tobiasz V
131 64712 KRZESZEWSKI Miłosz IV
132 64711 WLEKLIK Mateusz IV
133 64710 WĘCŁAWIAK Vanessa V
134 64636 NOWAK Adam IV
135 30482 BUTYROWSKI Marcel  II+
136 62348 BURY Amelia IV
137 62347 BURY Wiktor IV
138 61736 FRANEK Diana III
139 59336 PODĘBSKI Bartosz III
140 60148 TĘGOS Kacper IV
141 58531 BARTCZAK Oliver IV
142 64638 SKRZYPIŃSKI Jan IV
143 64249 KLIMKOWSKI Jan IV
144 58496 POPIELIŃSKA Aleksandra V
145 58768 HELGIZER Eliza IV
146 64637 KRAJEWSKA Sonia IV
147 64636 NOWAK Adam V
148 63690 GROCHOWA Aleksandra V
149 63876 ZAJĄC Oliwia V
150 64038 PASZKOWIAK Maja V
151 64226 KIELO Zuzanna V
152 64042 KUBECZKO Filip V
153 62059 WOJTYNA Piotr V
154 62060 ZALISZ Radosław V
155 62061 SKORUPIŃSKI Emil V
156 63872 KUBECZKO Dominik V
157 64044 FURMAN Wiktor V
158 60635 MARCINIAK Roksana IV
159 61240 HYŻYK Patrycja IV
160 63691 MIERZYŃSKA Blanka IV
161 64034 KRUCZYŃSKA Marta IV
162 64222 APOLINARSKA Martyna IV
163 62461 FRANEK Malwina IV
164 62459 MATYJASZCZYK Marta IV
165 60194 ZIELINOWSKI Filip IV
166 58265 NOWAK Eryk IV
167 58261 BIEGAŃSKI Szymon IV
168 46044 KAMIŃSKI Kacper IV
169 62459 MATYJASZCZYK Marta V
170 58266 GALIK Aleksandra III
171 54828 BIEGAŃSKI Mikołaj III
172 24962 KĘDZIERSKI Marcin II
173 58877 PĄCZEK Zuzanna IV
174 62610 CICHOŃ Jadwiga IV
175 64514 CEMBROWICZ Elżbieta V
176 64513 TOMASZEWSKA Anetta V
177 64512 KONIECZKA Katarzyna V
178 57877 ŚLUSARSKI Nikolas IV
179 61832 ŁACHACZ Witold IV
180 61830 STOLARSKA Weronika IV
181 58402 LISIECKA Wanesa IV
182 58750 ŻELICHOWSKA Oliwia IV
183 57870 ŚWIDERSKA Jagoda V
184 61831 ŁACHACZ Tymoteusz IV
185 61836 NAWORSKA Oliwia IV
186 59603 KOZŁOWSKI Maciej IV
187 64515 OWCZARZAK Renata V
188 64521 SZCZEPANIAK Jakub IV
189 64520 WOŹNIAK Wiktor IV
190 64519 SZWEDT Leon V
191 64508 OSIEWAŁA Mariusz V
192 64509 GRACZYK Grzegorz V
193 30308 PARUSZKIEWICZ Piotr V
194 58494 KARPIŃSKI Dawid IV
195 58755 SAJNIAK Bartek IV
196 51871 SZASZKOWSKI Kacper IV
197 51593 RYBACKA Iwona III
198 51813 KONIECZNA Julia II
199 59326 TOMCZYK Zuzanna V
200 64426 JABŁOŃSKI Adrian V
201 64427 BANAŚ Bartosz IV
202 64017 URBANIAK Dominik V
203 64019 MARCINKOWSKI Patryk V
204 55773 KASPRZAK Antoni V
205 55772 MATUSZEWSKA Helena V
206 61326 MAJCHRZAK Norbert IV
207 58597 KOWALSKI Kamil IV
208 56267 URBANEK Izabela IV
209 64217 ZIÓŁKOWSKI Konrad V
210 62810 SOCHA Artur V
211 63804 IBRON Karol V
212 52936 PIECZEWSKA Jadwiga III
213 64127 DUDZIŃSKA Kinga III
214 58891 JEZIERSKA Magdalena III
215 58890 MRUK Krzysztof IV
216 62809 ŁAKOMY Bartosz V
217 53068 KOWALEWSKA Patrycja II
218 64128 CIELMA Bartosz V
219 63306 ŻARCZYŃSKI Damian IV
220 55105 BAJON Magdalena IV
221 63892 POLUS Gabriela IV
222 60191 RATAJCZAK Magdalena IV
223 60193 ZIELINOWSKA Gabriela IV
224 63893 OLEJNICZAK Klaudia IV
225 61855 PIEKARSKI Patryk V
226 63797 SUCHORA Cezary V
227 58264 SIELĄGOWSKI Marcin V
228 43824 GODYLA Kacper III
229 44183 WARZĄCHOWSKI Piotr III
230 63895 RUCIOCH Błażej V
231 57449 FLORCZYK Ksawery V
232 63891 MIERZYŃSKI Igor IV
233 57445 ŻYTO Karol IV
234 60190 GRZEŚKOWIAK Kacper IV
235 63897 UTRATA Maksymilian IV
236 60083 BENDKA Dominik IV
237 56276 MICHNO Mateusz III
238 50180 JĘDRZEJEWSKA Zuzanna II
239 64081 CALIŃSKI Bruno V
240 64079 WIŚNIEWSKI Filip V
241 64080 GAŁKA Maksymin IV
242 60821 NOWICKA Zofia IV
243 60316 CIEŚLAK Emilia III
244 58702 KOWALSKI Filip IV
245 52793 GLIŃSKI Marceli IV
246 58026 KRAWCZYK Mateusz IV
247 52963 BURZYŃSKI Kacper III
248 63852 BANASZAK Szymon V
249 63848 SUMERA Patryk V
250 59796 KĄTNY Tymoteusz V
251 58479 SIEMIENIAK Dominik IV
252 61327 GLAPA Adam IV
253 52688 KAŹMIERSKA Martyna III
254 63896 RZĄD Juliusz V
255 63894 RUCIOCH Miłosz V
256 63892 POLUS Gabriela V
257 63891 MIERZYŃSKI Igor V
258 63890 KRYŚ Patryk V
259 63889 KRYSTEK Bartosz IV
260 63888 KLUJ Jonasz IV
261 63886 JANOWSKI Kamil V
262 63885 GAJDECKA Natalia V
263 63884 KAŹMIERCZAK Marek V
264 63802 LAMEK Dawid V
265 63795 NIEKRAŚ Ireneusz V
266 63616 SIMON Tymoteusz IV
267 61600 SKIBA Eugeniusz IV
268 38289 KULUS Bogusz IV
269 28446 KRYCH Dominik III
270 57713 Krupiński Ryszard III
271 43128 ŻURAWSKI Mateusz II
272 62656 ŁAŹNIEWSKA Zofia III
273 63097 GŁĄBIAK Adam V
274 61843 KONIECZKA Szymon V
275 61832 ŁACHACZ Witold V
276 56268 URBANEK Anna IV
277 44187 RYBACKI Mateusz IV
278 31248 FABISZAK Oliwia III
279 30322 KOWALSKA Julia III
280 56273 RADOCH Filip III
281 50338 GAMALCZYK Maciej III
282 58533 KONIECZKA Konrad III
283 44794 POREMSKI Mikołaj II
284 58658 Nadolny Amadeusz V
285 61696 WOŹNIAK Paulina IV
286 52401 ZARZYCKA Hanna IV
287 60820 NOWICKA Joanna III
288 31121 LEOPOLD Maks II
289 62901 NAJMOWICZ Hubert V
290 52416 GESKI Maximilian II
291 59878 PIOTROWSKI Alex IV
292 53017 KULTYS Gabriela II
293 56043 BARWIŃSKA Ewa II
294 56347 MENDZELEWSKI Wojciech IV
295 16465 KOSECKI Krystian II
296 40376 KORZYSTKA Wiktor III
297 54354 WOJDAK Karol II
298 42246 KRASIŃSKI Damian II
299 45931 KRASIŃSKI Kamil II
300 30431 STOLARSKI Denis III
301 61834 KRASNODĘBSKA Hanna V
302 58756 KOŁODZIEJCZAK Damian V
303 58404 GRALAK Natalia IV
304 62601 JANKOWSKA Lena IV
305 58969 KUCZYŃSKA Zuzanna III
306 58973 NOWAK Roksana II
307 60193 ZIELINOWSKA Gabriela V
308 62458 PRZEZBÓR Julia V
309 61240 HYŻYK Patrycja V
310 60635 MARCINIAK Roksana V
311 60631 CERAJEWSKA Agata V
312 60633 GRYCZ Maksymilian V
313 62460 KOSTRZEWA Karol V
314 62058 PAWELEC Szymon V
315 60632 GĄDA Adam V
316 58266 GALIK Aleksandra IV
317 61239 NOWACZYK Agnieszka IV
318 61238 SZYMANOWSKA Oliwia IV
319 60634 JANISZEWSKA Alicja IV
320 57610 MICHALEWICZ Sebastian IV
321 62348 BURY Amelia V
322 62347 BURY Wiktor V
323 61029 ZIÓŁKOWSKA Wiktoria V
324 59333 JANIAK Wiktoria V
325 60765 WASIAK Jakub V
326 55774 HOFMAN Amelia IV
327 62095 TWARDY Adam IV
328 62094 KRZESZKIEWICZ Lech IV
329 62093 KRUSZKA Marek IV
330 62092 KOŹLECKI Bronisław IV
331 62052 JAKUBOWSKA Katarzyna II
332 61937 LENICKI Antoni IV
333 61081 ADAMASZEK Mariusz III
334 61080 BOJANOWSKI Marcin III
335 61859 OSIECKI Błażej V
336 58657 NADOLNY Konrad V
337 61813 TOMOWIAK Dominik V
338 61736 FRANEK Diana IV
339 61325 STRZELEWICZ Szymon IV
340 40199 MARKIEWICZ Krzysztof II
341 52689 GOLIŃSKI Kacper II
342 61747 PRZEDWOJSKI Karol V
343 51598 Grześ Karol V
344 61742 BORKOWSKI Marcin IV
345 61743 BORKOWSKI Stanisław V
346 58028 KĄTNY Samuel IV
347 61697 KIEŁPIŃSKI Leszek IV
348 61080 BOJANOWSKI Marcin IV
349 61081 ADAMASZEK Mariusz IV

Ta strona używa plików Cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad używania plików Cookies zobacz naszą politykę prywatności.

  
Akceptuję ciasteczka na tej stronie
Akceptuję