Wielkopolski Związek Szachowy w Poznaniu informuje, że planowany kurs dla nauczycieli "Edukacja przez Szachy w Szkole" został przeniesiony na czerwiec 2026 roku.
Zajęcia prowadzone będę w sobotę i niedzielę w formie hybrydowej. Szczegóły po utworzeniu grupy szkoleniowej (minimum 12 osób).
Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres e-mail: staniszewski@wzszach.poznan.pl, w terminie do 29 maja 2026 r.
Dodatkowych informacji udziela Paweł Staniszewski, e-mail: staniszewski@wzszach.poznan.pl tel. 502 382 894 (proszę dzwonić po godz.17.00).


