Licencje i opłaty sędziowskie 2024

Zgodnie z Komunikatem Organizacyjno-Finansowym PZSzach na rok 2024 roczna opłata uprawniająca do sędziowania zawodów wynosi: 

 Klasa sędziowska Opłata Konto
 sędzia klasy międzynarodowej (IA, FA)  80 zł 53 2490 0005 0000 4530 6612 0827
 Polski Związek Szachowy ul. Marszałkowska 84/92, lok. 200, 00-514 Warszawa
 sędzia klasy centralnej (P, I)  70 zł
 sędzia klasy okręgowej (II, III, M)  60 zł  30 1090 1737 0000 0001 5559 3686 - uwaga zmiana od 03.10.2023 r.
 Wielkopolski Związek Szachowy ul. Starołęcka 36, 61-361 Poznań 

 

Potwierdzenie dokonanej opłaty rocznej proszę przesyłać na adres: kolegium@wzszach.poznan.pl co umożliwi aktualizację rejestru sędziów woj. wielkopolskiego.
Z rejestru korzysta m.in. Przewodniczący Komisji Klasyfikacji i Ewidencji WZSzach zatwierdzając sprawozdania sędziowskie z turniejów klasyfikacyjnych.

Nr licencji Opłata FIDE ID Nazwisko i imię Klasa Miejscowość Składka Roczna  
15300001 1166298 Woda Janusz IA Poznań H 1
15300039 1127586 Agaciński Tadeusz IA Poznań   1
15300075 1143190 Cybulski Maciej IA Poznań  80 1
15300016 1170651 Judek Magdalena IA Śmigiel  80 1
15300118 1149318 Banach Szymon FA Gniezno  80 2
15300092 21820155 Ciesiński Andrzej FA Wałcz   2
15300019 1111680 Kopydłowski Waldemar FA Leszno   2
15300070 1179799 Orzechowski Marcin FA Nowe Skalmierzyce   2
15300105 1170490 Sikorska Dorota FA Zakrzewo   2
15300101 1135414 Adamczewski Jędrzej P Kalisz   3
15300021   Bernard Ryszard P Poznań H 3
15300036 1104888 Dembecka Sobierajewicz Kamila P Poznań   3
15300031 1122762 Derecki Krzysztof P Leszno  70 3
15300097 1187074 Dębowiak Łukasz P Leszno  70 3
15300078   Nowak Ireneusz P Środa Wielkopolska   3
15300044 21822719 Polny Stefan P Miejska Górka   3
15300057 1114182 Sobczak Mirosław P Gniezno   3
15300018 1121472 Sroczyński Maciej P Kalisz   3
15300015 1116410 Staniszewski Paweł P Poznań  70 3
15300052 1125060 Szadkowski Krzysztof P Konin   3
15300009   Szczepaniak Zbigniew P Kalisz   3
15300023   Wadych Bolesław P Złotów   3
15300077   Zboroń Marek P Poznań   3
15300025 1131001 Anglart Edward I Wolsztyn  70 4
15300102   Bartkowiak Damian I Zakrzewo   4
15300050   Hadyniak Witold I Kościan   4
15300069 1142429 Haja Jacek I Wągrowiec  70 4
15300115 21822590 Lesień Przemysław I Poznań   4
15300158 1174908 Magdziak Łukasz P Gorzyce Wielkie  70 3
15300008 1162349 Miklosik Leon I Poznań   4
15300013 1170619 Napierała Małgorzata I Poznań   4
15300151 21800189 Niemier Hubert I Zakrzewo   4
15300055 1168622 Nowaczyk Feliks I Kościan   4
15300030   Olejniczak Romuald I Włoszakowice   4
15300082   Piechocki Michał I Wągrowiec  70 4
15300130 1174940 Pieczewski Szymon P Ostrów Wielkopolski 70  3
15300128   Rozumek Krzysztof I Stęszew  70 4
15300006 1162292 Ryszkiewicz Barbara I Konin   4
15300125 1165402 Stochniałek Dominika I Swarzędz   4
15300007 1123203 Szadkowski Kamil I Konin  70 4
15300037   Wantuch Adam I Jarocin   4
15300116 1140280 Zgarda Jakub I Kórnik  70 4
15300033   Ancuta Andrzej II Piła   5
15300120   Bajerlein Dawid II Poznań   5
15300017   Bartkowiak Ryszard II Kórnik   5
15300083   Białkowski Krzysztof II Koło   5
15300034   Błoszyk Mieczysław II Obra   5
15300048   Bogawska Maria II Rawicz   5
15300074   Chromicz Andrzej II Rawicz   5
15300111   Doba Henryk II Ostrów Wielkopolski   5
15300060   Garbarek Włodzimierz II Poznań   5
15300024   Goździewicz Robert II Zbąszyń   5
15300072 1139886 Hanusek Marta II Kościelec  60 5
15300087   Janaszak Dawid II Poznań   5
15300011   Kaczmarek Piotr II Śrem  60 5
15300081   Kamecki Mateusz II Koło   5
3300047   Kempiński Tomasz II Zakrzewo   5
13300032   Koralewska Iwona II Nekla   5
15300014   Korek Jarosław II Nowe Skalmierzyce   5
15300131   Kowalewicz Kacper II Wolsztyn   5
15300168   Kozłowska Marzena II Śrem 60 5
15300053   Krauze Hubert II Kalisz   5
15300027 1165470 Majdecki Robert P Ślesin  70 3
15300161   Malinowski Łukasz II Oborniki  60 5
15300079   Markowski Piotr II Rawicz   5
15300010   Markowski Włodzimierz II Rawicz   5
15300144   Matuszak Wojciech II Poznań   5
15300136 1197142 Michno Łukasz II Konin   5
15300114   Olejarczyk Wojciech II Zakrzewo   5
15300073 1155857 Ostrowski Dariusz II Kościelec   5
15300061 1138065 Pawlicka Alicja II Śrem  60 5
15300028   Pawlicki Dariusz II Poznań   5
15300064   Piechocki Bronisław II Skoki   5
15300084   Piechota Izabela II Szamotuły   5
15300046   Piechota Paweł II Szamotuły   5
15300085   Piechota Piotr II Szamotuły   5
15300049 1135295 Pilarski Tomasz II Konin   5
15300041 1182870 Przybylski Piotr II Gniezno   5
15300080   Simon Marek I Śrem  70 4
15300005 21826528 Smoliński Piotr II Kostrzyn  60 5
15300094   Sroczyńska Malwina II Kalisz   5
15300068   Steczek Marcin II Konin   5
15300002   Stypka Mieczysław II Poznań   5
15300086   Til Bartosz II Szamotuły   5
15300026   Walaszczyk Witold II Turek   5
15300108   Walczak Dawid II Kalisz   5
15300121 1182501 Walkowski Miłosz I Włoszakowice  70 4
15300042   Wiśniewski Emil II Gniezno   5
15300038   Witwicki Paweł II Kotlin   5
15300058   Belka Andrzej III Debrzno   6
15300090   Bieniek Daria III Kalisz   6
2300087   Bruch Małgorzata III Ślesin   6
15300099   Buśko Monika III Wolsztyn   6
15300175   Byczkowski Paweł III Konin  60 6
    Chmielarz Maciej III Ostrów Wielkopolski   6
15300110   Cołta Marek III Poznań   6
15300098 1119044 Czerwińska Milena III Ostrów Wielkopolski   6
15300103   Dębowiak Arleta III Leszno   6
15300066   Dixa Stanisław III Kalisz   6
15300174   Fedan Joanna III Zbąszyń   6
15300056   Flisik Paweł III Piła   6
15300150   Frąckowiak Roman III Kościan   6
15300112 1138529 Gołek-Schild Jagoda III Gniezno   6
15300147   Grabsztunowicz Agnieszka III Włoszakowice   6
15300148   Grabsztunowicz Monika III Włoszakowice   6
15300179    Hampel Błażej III Kościan   6
15300059   Handke Jacek III Poznań   6
15300141   Hanusek Krzysztof III Wolsztyn   6
15300100 1134213 Hanusek Sebastian III Wolsztyn   6
15300127   Huchwajda Katarzyna III Zakrzewo   6
15300135   Janicki Rafał III Feliksowo  60 6
15300155 21828067 Janiszewska Karolina III Włoszakowice  60 6
15300162   Jędras Adrianna III Ostrów Wielkopolski   6
  21854262 Kierska Pola III Poznań   6
15300134   Kowalczuk Mikołaj III Rawicz  60 6
15300196   Kowalska Julia III Ślesin 60 6
2300084   Królak Dominika III Ślesin   6
15300139   Kubiak Aleksandra III Zbąszyń   6
15300145 21807949 Kukorowski Jan III Gniezno   6
15300113   Kupsik Joanna III Stęszew   6
15300096   Kwiatkowski Wiktor III Kościelec   6
15300062   Leśniewicz Kazimierz III Poznań   6
15300149   Lorenz Rafał III Włoszakowice   6
15300045   Łupicka Małgorzata III Nietążkowo   6
15300104   Maciejewska Beata III Września   6
15300089   Majas Piotr III Kalisz   6
15300176  21828725 Majdecka Nikola III  Ślesin  60 6
15300159   Męczyński Waldemar III Poznań   6
15300040   Mierzejewski Mariusz III Witkowo   6
15300169   Mocny Tomasz III Leszno  60 6
15300012   Mrozek Adam III Śrem   6
15300133   Nadstoga Wojciech III Wolsztyn   6
15300184   Nowak Tomasz III Poznań  60 6
15300095   Ostrowska Weronika III Kościelec   6
1300002 1114310 Owczarzak Jerzy III Środa Wielkopolska   6
15300051   Owczarzak Paweł III Środa Wielkopolska   6
15300123   Pilzak Marcin III Leszno  60 6
15300107   Przerwa Sebastian II Konin  60 5
15300109   Pużanowski Jan III Poznań   6
15300047   Rusiński Mateusz III Wolsztyn   6
15300171   Rzechtalski Szymon III Złotów 60 6
15300065   Sklepiński Artur III Poznań   6
2300085   Smagalski Jarosław III Ślesin   6
2300089   Smagalski Stanisław III Ślesin   6
15300182   Smolińska Jagna III Kostrzyn   6
15300035   Sobierajewicz Katarzyna III Poznań   6
15300071   Sowińska Katarzyna III Kościelec   6
15300003   Stypka Grażyna III Poznań   6
15300076   Stypka Zbigniew III Poznań   6
2300086   Szadkowska Aleksandra III Ślesin   6
15300119   Szymenderski Michał III Środa Wielkopolska   6
15300088   Śmierzchalski Dawid III Zbąszyń   6
15300191   Szafrański Maciej III Kościelec 60 6
15300122   Szafrański Piotr III Barłogi/Kościelec   6
15300138   Szeląg Zuzanna III Gniezno   6
15300020   Szymkowiak Magdalena III Kalisz   6
15300146   Urbaniak Marcin III Kalisz   6
15300152   Walkowiak Bogumiła III Poznań   6
15300137 1185322 Walkowski Jonasz III Włoszakowice  60 6
15300132   Wawrzyniak Paweł III Wolsztyn   6
15300067   Wegner Jacek III Kalisz   6
15300143   Wilk Oktawia III Gniezno   6
15300091   Wojcieszak Adam III Kalisz   6
15300160   Wolniczak Wiktoria III Włoszakowice   6
09300152   Zając Grzegorz III Poznań  60 6
  21843511 Zarzycki Łukasz III Zakrzewo   6
15300188   Zawadzki Krystian III Poznań   
15300093   Zboroń Hanna III Poznań   6
15300142   Zieliński Jacek III Września   6
15300140   Zieliński Tomasz III Śrem   6
15300153   Żurawski Kamil III Gniezno   6
15300189   Giernalczyk Natalia M Ostrów Wlkp.   7
15300165   Głuszyński Michał M Zakrzewo   7
15300167 21899983 Jagodziński Alan M Gniezno   7
15300156 21002614  Jagodziński Olaf M Gniezno   7
15300190   Lamek Dawid M Ostrów Wlkp.   7
15300180   Niemier Martyna M Poznań   7
15300163   Pieczewska Gabriela II Ostrów Wielkopolski  60 5
15300172 21882061  Samol Julia M Leszno  60 7
15300186   Pieczewska Jadwiga M Ostrów Wielkopolski 60 7

Ta strona używa plików Cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad używania plików Cookies zobacz naszą politykę prywatności.

  
Akceptuję ciasteczka na tej stronie
Akceptuję