Komunikat Organizacyjny IV ligi gr. B
WIELKOPOLSKA IV LIGA SZACHOWA
GRUPA B - SEZON 2016/17
W rozgrywkach IV Wielkopolskiej Ligi Seniorów grupa B w sezonie 2016/17 bierze udział 12 drużyn.
Nr | Nazwa drużyny | kapitan | Nr telefonu | |
1 | KTS II Kalisz | Maciej Sroczyński | maciej@szachmistrz.pl |
793733396
|
2 | GKS Gorzyce Wielkie | Łukasz Magdziak | gksgorzyce@op.pl | 694680020 |
3 | TS-R Hetman III Konin | Łukasz Michno | l.michno@ubezpieczenia7dni.pl | |
4 | TTSzach Tęcza Turek | Krzysztof Oleksy | krzyolek@poczta.fm |
504240725
|
5 | LKS Chrobry III Gniezno | Ewa Zamiar | ewadar@onet.eu | 695387204 |
6 | M-GOK Gambit Ślesin | Robert Majdecki | robert_majdecki@op.pl | 609735774 |
7 | OTSz III Ostrów | Szymon Pieczewski | szymon.szachmat@live.com | 602298657 |
8 | UKS Smecz II Konin | Kamil Szadkowski | kamilszad@gazeta.pl | 664614532 |
9 | KS Orły Pleszew | Stanisław Dixa | dixa@post.pl | 602718506 |
10 | UKS Kiełbaska Kościelec | Sebastian Hanusek | sebasha123@wp.pl | 725711464 |
11 | LKS Chrobry IV Gniezno | Rafał Macherzyński |
|
501779633 |
12 | Pogoń Nowe Skalmierzyce | Sebastian Zakrocki | orzech73@interia.pl |
509318725
|
System rozgrywek: system 1-kołowy z zastosowaniem „par sąsiedzkich”, turniej zgłoszony do FIDE
Tempo gry: 90’ +30’’/ruch
Sędzia turnieju: Marcin Orzechowski email: orzech73@interia.pl
Potwierdzenie zgłoszenia: Do 31 października 2016 r. proszę o wysłanie przez wszystkich kapitanów na adres e-mail: orzech73@interia.pl ;
- składu i danych drużyny
- kopii dowodu wpłaty wpisowego (160 zł)
- kopii dowodu wpłaty opłaty klasyfikacyjno-rankingowej (po 20 zł za każdego zgłoszonego zawodnika – dot. składu podstawowego i rezerwy, bez względu na przyszłą liczbę rozegranych partii)
- kopii dowodu wpłaty opłaty FIDE (po 6 zł za każdego zgłoszonego zawodnika – dot. składu podstawowego i rezerwy, bez względu na przyszłą liczbę rozegranych partii)
Wpisowe oraz opłatę klasyfikacyjno-rankingową należy wpłacać na konto WZSzach:
Wielkopolski Związek Szachowy
60-791 Poznań,
ul. Reymonta 35
Bank Pekao S.A. Oddział/Poznań
17 1240 6625 1111 0000 5609 8415
Terminarz:
Pierwsza runda (pary sąsiedzkie)
20 Listopad – termin sugerowany(1 kolejka musi być rozegrana do dnia 30.11.2016 po uzgodnieniach zainteresowanych drużyn z sędzią)
- Pogoń Nowe Skalmierzyce - OTSz III Ostrów Wlkp (12-7)
- GKS Gorzyce Wielkie – KS Orły Pleszew (2-9)
- LKS Chrobry IV Gniezno – LKS Chrobry III Gniezno (5-11)
- UKS Smecz II Konin – M-GOK Gambit Ślesin (8-6)
- KTS II Kalisz – TTSzach Tęcza Turek (1-4)
- TS-R Hetman III Konin – UKS Kiełbaska Kościelec (3-10)
II i III r. - 11 grudzień 2016
A-F (Ostrów Wlkp) 3-12 Hetman III - Skalmierzyce godz. 9.30
7-10 Ostrów - Kościelec godz. 9.30
12-10 Skalmierzyce – Kościelec godz. 13.30
7-3 Ostrów – Hetman III godz. 13.30
B-E (Pleszew) 4-9 Turek - Pleszew godz.9.30
1-2 Kalisz – Gorzyce godz. 9.30
4-2 Turek - Gorzyce godz.13.30
9-1 Pleszew - Kalisz godz.13.30
C-D (Gniezno) 5-8 Chrobry III – Smecz II godz.9.30
6-11 Slesin – Chrobry IV godz. 9.30
5-6 Chrobry III – Ślesin godz.13.30
8-11 Smecz II – Chrobry IV godz.13.30
IV i V r. - 22 styczeń 2017
F-D (Kościelec) 10-6 Koscielec - Ślesin godz. 9.30
3-8 Hetman III – Smecz II godz. 9.30
10-8 Koscielec – Smecz II godz. 13.30
3-6 Hetman III - Ślesin godz. 13.30
E-C (Turek) 5-1 Chrobry III - Kalisz godz.9.30
4-11 Turek – Chrobry IV godz. 9.30
11-1 Chrobry IV - Kalisz godz.13.30
4-5 Turek – Chrobry III godz.13.30
A-B (Skalmierzyce) 2-12 Gorzyce - Skalmierzyce godz.9.30
9-7 Pleszew - Ostrów godz. 9.30
12-9 Skalmierzyce - Pleszew godz.13.30
2-7 Gorzyce - Ostrów godz.13.30
VI i VII r. - 19 luty 2017
B-F (Pleszew) 2-3 Gorzyce – Hetman III godz. 9.30
9-10 Pleszew - Koscielec godz. 9.30
9-3 Pleszew – Hetman III godz. 13.30
10-2 Kościelec - Gorzyce godz. 13.30
C-A (Gniezno) 5-12 Chrobry III - Skalmierzyce godz.9.30
11-7 Chrobry IV – Ostrów godz. 9.30
12-11 Skalmierzyce – Chrobry IV godz.13.30
7-5 Ostrów – Chrobry III godz.13.30
D-E (Smecz II) 8-4 Smecz II - Turek godz.9.30
1-6 Kalisz - Ślesin godz. 9.30
6-4 Ślesin - Turek godz.13.30
1-8 Kalisz – Smecz II godz.13.30
VIII i IX r. - 26 marzec 2017
F-E (Hetman III) 3-1 Hetman III - Kalisz godz. 9.30
10-4 Kościelec - Turek godz. 9.30
3-4 Hetman III - Turek godz. 13.30
1-10 Kalisz - Kościelec godz. 13.30
A-D (Ostrów) 6-7 Ślesin - Ostrów godz.9.30
12-8 Skalmierzyce – Smecz II godz. 9.30
6-12 Ślesin - Skalmierzyce godz.13.30
7-8 Ostrów – Smecz II godz.13.30
B-C (Gorzyce) 2-11 Gorzyce – Chrobry IV godz.9.30
9-5 Pleszew – Chrobry III godz. 9.30
11-9 Chrobry IV - Pleszew godz.13.30
2-5 Gorzyce – Chrobry III godz.13.30
X i XI r. - 9 kwiecień 2017
C-F (Gniezno) 11-3 Chrobry IV – Hetman III godz. 9.30
5-10 Chrobry III - Koscielec godz. 9.30
10-11 Kościelec – Chrobry IV godz. 13.30
5-3 Chrobry III – Hetman III godz. 13.30
D-B (Ślesin) 6-9 Ślesin - Pleszew godz.9.30
8-2 Smecz II - Gorzyce godz. 9.30
6-2 Ślesin - Gorzyce godz.13.30
8-9 Smecz II – Pleszew godz.13.30
E-A (Kalisz ) 1-12 Kalisz - Skalmierzyce godz.9.30
4-7 Turek - Ostrów godz. 9.30
4-12 Turek - Skalmierzyce godz.13.30
7-1 Ostrów - Kalisz godz.13.30
Wiceprezes ds. sportowych WZSzach.
Krzysztof Rozumek