Licencje i opłaty sędziowskie'2017

Informacja dot. wysokości opłat rocznych za 2017 r. znajduje się w komunikacie nr 1.

Nr Opłaty FIDE ID Nazwisko i imię Klasa  Miejscowość Opł. Lic. Skł. Rocz. FIDE
15300001   Woda Janusz IA Poznań zw. H P
15300039  1127586 Agaciński Tadeusz IA Poznań 30  70 I
15300075  1143190 Cybulski Maciej FA Trzcianka 30 70 II
15300016  1170651 Judek Magdalena FA Śmigiel 30 70 III
15300019  1111680 Kopydłowski Waldemar FA Leszno 30 70 
15300021   Bernard Ryszard P Poznań 30 H
15300036 1104888 Dembecka Sobierajewicz Kamila P Poznań 30 60   
15300029 1103326 Maćkowiak Marek P Poznań 30    
15300078   Nowak Ireneusz P Środa Wlkp. 30    
15300063   Olszewski Jerzy P Ostrów Wlkp 30    
15300070 1179799 Orzechowski Marcin P N. Skalmierzyce 30  60  
15300044 21822719 Polny Stefan P Miejska Górka 30  60  
15300018 1121472 Sroczyński Maciej P Kalisz 30 60  
15300015   Staniszewski Paweł P Poznań 30 60  
15300009   Szczepaniak Zbigniew P Kalisz 30  60  
15300023   Wadych Bolesław P Złotów 30 60   
15300077   Zboroń Marek P Poznań 30    
15300102   Bartkowiak Damian I Zakrzewo 30  60  
15300092 21820155 Ciesiński Andrzej I Wałcz 30  60  
15300031 1122762 Derecki Krzysztof I Kalisz 30  60  
15300050   Hadyniak Witold I Kościan 30  60  
15300106 1141813 Kowara Magdalena I Trzcianka 30  60  
15300008 1162349 Miklosik Leon I Poznań 30  60  
15300013 1170619 Napierała Małgorzata I Poznań 30  60  
15300055 1168622 Nowaczyk Feliks I Kościan 30  60  
15300030   Olejniczak Romuald I Włoszakowice 30    
15300022   Piaskowski Władysław I Kościan 30    
15300082   Piechocki Michał I Wągrowiec 30  60  
15300006 1162292 Ryszkiewicz Barbara I Konin 30    
15300052 1125060 Szadkowski Krzysztof I Konin 30  60  
15300037   Wantuch Adam I Jarocin 30    
15300101 1135414 Adamczewski Jędrzej II Kalisz 30    
15300033   Ancuta Andrzej II Piła 30           
15300025   Anglart Edward II Wolsztyn 30 50   
15300120   Bajerlein Dawid II Poznań 30  50  
15300118 1149318 Banach Szymon II Gniezno 30  50  
15300017   Bartkowiak Ryszard II Kórnik 30  50  
15300083   Białkowski Krzysztof II Koło 30    
15300034   Błoszyk Mieczysław II Obra 30  50  
15300048   Bogawska Maria (Markowska) II Rawicz 30    
15300074   Chromicz Andrzej II Rawicz 30    
15300097   Dębowiak Łukasz II Leszno 30    
15300111   Doba Henryk II Ostrów Wlkp. 30  50  
15300054   Dudziński Paweł II Ostrów 30    
15300060   Garbarek Włodzimierz
II Poznań 30  50  
15300024   Goździewicz Robert II Zbąszyń 30    
15300069   Haja Jacek II Wągrowiec 30  50  
15300072   Hanusek Marta II Kościelec 30 50  
15300087   Janaszak Dawid II Poznań 30    
15300011   Kaczmarek Piotr  II Śrem 30  50  
15300081   Kamecki Mateusz II Koło 30    
03300047   Kempiński Tomasz II Zakrzewo 30    
15300014   Korek Jarosław II N.Skalmierzyce 30    
15300053   Krauze Hubert II Kalisz 30    
15300115  21822590 Lesień Przemysław II Poznań 30  50  
15300027   Majdecki Robert II Ślesin 30  50  
15300079   Markowski Piotr II Rawicz 30    
15300010   Markowski Włodzimierz II Rawicz 30    
15300073   Ostrowski Dariusz II Kościelec 30    
15300028   Pawlicki Dariusz II Poznań 30    
15300064   Piechocki Bronisław II Skoki 30    
15300084   Piechota Izabela II Szamotuły 30    
15300046   Piechota Paweł II Szamotuły 30    
15300085   Piechota Piotr II Szamotuły 30    
15300049  1135295 Pilarski Tomasz II Konin 30 50   
15300041  1182870 Przybylski Piotr II Gniezno 30    
15300105  1170490 Sikorska Dorota II Szamotuły 30    
15300080   Simon Marek II Śrem 30    
15300005  21826528 Smoliński Piotr II Kostrzyn 30  50  
15300057  1114182 Sobczak Mirosław II Gniezno 30  50  
15300094   Sroczyńska Malwina II Kalisz 30 50  
15300068   Steczek Marcin II Konin 30    
15300002   Stypka Mieczysław II Poznań 30    
15300007   Szadkowski Kamil II Konin 30  
 
15300086   Til Bartosz II Szamotuły 30    
15300026   Walaszczyk Witold II Turek 30    
15300108   Walczak Dawid II Kalisz 30    
15300042   Wiśniewski Emil II Gniezno 30    
15300038   Witwicki Paweł II Kotlin 30    
15300116   Zgarda Jakub II Kórnik 30  50  
15300058   Belka Andrzej III Debrzno 30    
15300090   Bieniek Daria III Kalisz 30    
2300087   Bruch Małgorzata III Ślesin 30    
15300099   Buśko Monika III Wolsztyn 30    
15300110   Cołta Marek III Poznań 30  50  
15300066   Dixa Stanisław III Kalisz 30    
15300056   Flisik Paweł III Piła 30    
15300112  1138529 Gołek Jagoda III Gniezno 30    
15300059   Handke Jacek III Poznań 30    
15300100   Hanusek Sebastian III Wolsztyn 30    
15300061  1138065 Kaczmarek Alicja III Śrem 30  50  
15300129   Kinas Tomasz III Pleszew 30 50   
13300032   Koralewska Iwona III Nekla 30  50  
15300131   Kowalewicz Kacper III Wolsztyn 30    
2300084   Królak Dominika III Ślesin 30    
15300113   Kupsik Joanna III Stęszew 30    
15300096   Kwiatkowski Wiktor III Kościelec 30    
15300062   Leśniewicz Kazimierz III Poznań 30    
15300045   Łupicka Małgorzata III Nietążkowo 30    
15300104   Maciejewska Beata III Września 30    
15300103   Dębowiak Arleta III Ostrów 30    
15300098   Magnucka Milena III Ostrów 30    
15300089   Majas Piotr III Kalisz 30    
15300040   Mierzejewski Mariusz III Witkowo 30    
15300012   Mrozek Adam III Śrem 30    
15300114   Olejarczyk Wojciech III Zakrzewo 30    
15300095   Ostrowska Weronika III Kościelec 30    
1300002 1114310 Owczarzak Jerzy  III Środa 30    
15300051   Owczarzak Paweł III Środa Wlkp 30    
15300130   Pieczewski Szymon III Ostrów Wlkp. 30  50  
15300123   Pilzak Marcin III Leszno 30 50  
15300107   Przerwa Sebastian III Konin 30    
15300109   Pużanowski Jan III Poznań 30    
15300128   Rozumek Krzysztof III Stęszew 30 50  
15300047   Rusiński Mateusz III Wolsztyn 30    
15300065   Sklepiński Artur III Poznań 30    
2300085   Smagalski Jarosław III Ślesin 30    
2300089   Smagalski Stanisław III Ślesin 30    
15300035   Sobierajewicz Katarzyna III Poznań 30    
15300071   Sowińska Katarzyna III Kościelec 30    
15300003   Stypka Grażyna III Poznań 30    
15300076   Stypka Zbigniew III Poznań 30    
2300086   Szadkowska Aleksandra III Ślesin 30    
15300119   Szymenderski Michał III Środa Wlkp. 30    
15300088   Śmierzchalski Dawid III Zbąszyń 30    
15300020   Szymkowiak Magdalena III Kalisz 30  
 
15300132   Wawrzyniak Paweł III Wolsztyn 30    
15300067   Wegner Jacek III Kalisz 30    
15300091   Wojcieszak Adam III  Kalisz 30  
 
15300093   Zboroń Hanna III Poznań 30    
15300122    Szafrański Piotr M  Barłogi/Kościelec  30 50   
15300121    Walkowski Miłosz M Leszno 30  50  
15300125    Stochniałek Dominika M Swarzędz 30    
               

Ta strona używa plików Cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad używania plików Cookies zobacz naszą politykę prywatności.

  
Akceptuję ciasteczka na tej stronie
Akceptuję