Lista turniejów

Wydarzenie Rozpoczęcie Zakończenie Miejsce Typ
Szkolne Indywidualne Mistrzostwa Polski 08.01.2018 (Poniedziałek) 14.01.2018 (Niedziela) Szklarska Poręba
III Wielkopolska Liga Seniorów, runda 6 i 7 14.01.2018 (Niedziela) 14.01.2018 (Niedziela) Category Image
Kurs sędziowski na klasy okręgowe 20.01.2018 (Sobota) 20.01.2018 (Sobota)
IV Wielkopolska Liga Seniorów gr A, runda 5 21.01.2018 (Niedziela) 21.01.2018 (Niedziela) Category Image
IV Wielkopolska Liga Seniorów gr B, runda 6 i 7 21.01.2018 (Niedziela) 21.01.2018 (Niedziela) Category Image
III Wielkopolska Liga Juniorów - I Zjazd 27.01.2018 (Sobota) 28.01.2018 (Niedziela) Gniezno
IV Wielkopolska Liga Juniorów Grupa A - I Zjazd 27.01.2018 (Sobota) 28.01.2018 (Niedziela) Stęszew Category Image
Mój Pierwszy Mat oraz Turniej Młodych Talentów 27.01.2018 (Sobota) 27.01.2018 (Sobota) DK Na Pięterku Poznań os. Orła Białego 5
International Solving Contest - Gniezno 28.01.2018 (Niedziela) 28.01.2018 (Niedziela)
III Wielkopolska Liga Seniorów, runda 8 i 9 04.02.2018 (Niedziela) 04.02.2018 (Niedziela) Category Image
IV Wielkopolska Liga Seniorów gr A, runda 6 04.02.2018 (Niedziela) 04.02.2018 (Niedziela) Category Image
IV Wielkopolska Liga Seniorów gr B, runda 8 i 9 04.02.2018 (Niedziela) 04.02.2018 (Niedziela) Category Image
II OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ SZACHOWY O MISTRZOSTWO GMINY KOŚCIELEC 2018 14.02.2018 (Środa) 18.02.2018 (Niedziela) Zespół Szkół Rolnicze Centrum Kształcenia Ustawicznego w Kościelcu, ul. Kościelna 2.
Gorzycki Festiwal Szachowy 2018 24.02.2018 (Sobota) 25.02.2018 (Niedziela) Gorzyce Wielkie
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 10 25.02.2018 (Niedziela) 04.03.2018 (Niedziela) Chrusty k. Zagnańska
III Wielkopolska Liga Seniorów, runda 10 i 11 04.03.2018 (Niedziela) 04.03.2018 (Niedziela) Category Image
IV Wielkopolska Liga Seniorów gr A, runda 7 04.03.2018 (Niedziela) 04.03.2018 (Niedziela) Category Image
V Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci Żołnierzy Wyklętych - Grupa B 10.03.2018 (Sobota) 10.03.2018 (Sobota) Gniezno
V Ogólnopolski Turniej Szachowy Pamięci „Żołnierzy Wyklętych” 11.03.2018 (Niedziela) 11.03.2018 (Niedziela)
Mistrzostwa Polski Juniorów do lat 16 i 18 11.03.2018 (Niedziela) 18.03.2018 (Niedziela) Jastrzębia Góra
IV Wielkopolska Liga Seniorów gr A, runda 8 18.03.2018 (Niedziela) 18.03.2018 (Niedziela) Category Image
III Wielkopolska Liga Juniorów - II Zjazd 24.03.2018 (Sobota) 25.03.2018 (Niedziela) Gniezno
IV Wielkopolska Liga Juniorów Grupa A - II Zjazd 24.03.2018 (Sobota) 25.03.2018 (Niedziela) Stęszew Category Image
IV Wielkopolska Liga Seniorów gr A, runda 9 08.04.2018 (Niedziela) 08.04.2018 (Niedziela) Category Image
Drużynowe Mistrzostwa Polski Szkół "Edukacja Przez Szachy w Szkole" (klasy I-III) 19.04.2018 (Czwartek) 22.04.2018 (Niedziela) Poronin
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (MPJ 12-14) 28.04.2018 (Sobota) 05.05.2018 (Sobota) Sypniewo k/Jastrowia
Indywidualny Puchar Polski do lat 8 30.04.2018 (Poniedziałek) 03.05.2018 (Czwartek) Poronin
Indywidualny Puchar Polski do lat 6 i 7 03.05.2018 (Czwartek) 06.05.2018 (Niedziela) Poronin
Indywidualne Mistrzostwa Polski i Indywidualne Mistrzostwa Polski Kobiet 12.05.2018 (Sobota) 20.05.2018 (Niedziela) Warszawa
Turniej Finałowy programu "Edukacja przez Szachy w Szkole" 08.06.2018 (Piątek) 08.06.2018 (Piątek) Warszawa
Mistrzostwa Wielkopolski Juniorów i Młodzików (finały) 15.06.2018 (Piątek) 20.06.2018 (Środa) Sypniewo k. Jastrowia Category Image
Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski w Szachach Błyskawicznych 30.06.2018 (Sobota) 01.07.2018 (Niedziela) Piotrków Trybunalski
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów Ekstraliga i I Liga 21.07.2018 (Sobota) 29.07.2018 (Niedziela) Kudowa Zdrój
Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorów II Liga 21.07.2018 (Sobota) 29.07.2018 (Niedziela) Szczyrk
3. Turniej GP 2017/18 klubu Raszyn 05.11.2018 (Poniedziałek) 05.11.2018 (Poniedziałek) Klub RASZYN, Poznań, ul. Rynarzewska

Ta strona używa plików Cookies. Aby dowiedzieć się więcej na temat zasad używania plików Cookies zobacz naszą politykę prywatności.

  
Akceptuję ciasteczka na tej stronie
Akceptuję